STYLE SWITCHER

Choose Colour style

0 ( 0216 ) 483 27 20 --- 0 ( 216 ) 483 27 21 Pendik İstanbul

15 Ara
1 Yorum
Aralık 15, 2021
Evden Eve Nakliye

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat,bölgesinde taşınanların en çok tercik ettiği nakliye firması Star Nakliyat Tuzla Bölgesinde en çok tercih edilen firmadır. Star evden eve nakliyat firmasının sebebi kurumsal kimliği ve müşteri memnniyeti odaklı verdiği verdiği hizmetlerdir.

Star Nakliye bünyesinde bulundurduğu kadroların daimi ve sabit olarak firmamız çatısı altında hizmet vermektedirler.Firmamızın kamyon ve tırları kendi öz malı olup kesinlikle kıralama usulü hizmet vermemektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Tuzla evden eve nakliye fiyatları mevsimsel olarak değişkenlik göstermektedir,genellikle kamyon ve kamyonet ve eleman sayısı olarakta fiyatlar farklılık göstermektedir.Nakliye fiyatları aşağıda listelenmektedir.

  • 1+1 Ev taşıma fiyatlarımız : 1300.00 TL ( KAT ORANLARINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR)
  • 2+1 Ev taşıma fiyatlarımız : 1500.00
  • 3+1 Evden eve taşıma : 1800.00
  • 4+1 Taşıma hizmeti : 2500.00

Evden eve nakliye fiyatlarımız 2021 ve 2022 kış sezonu için geçerli olmaktadır.

Tuzla Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Varmı?

Şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerini modern ve yeni model kamyon,kamyonet ve tırlar ile konforlu ve zamanınnda nakliye teslimatı yapılmaktadır. Şehirler arası evden eve taşıma firmamız tarafından emtia sigortası yapılarak eşyanızın emniyeti sağlanmaktadır.

Araçlarımız firmamıza ait olup logolu ve karayolları ulaştırma bakanlığı tarafından yetkilendirme belgesi ile güvenli bir taşınma sağlanmaktayız.

Tuzlada Kamyonetci Hizmeti Sağlanıyormu?

Tuzla ilçesinde evden eve nakliyat firması her çeşit eşya taşıma ihtiyaçları için özel boyut araçlarımız mevcuttur. Müşterilerimize parça veya parsiyel eşya taşımacılığında en ucuz kamyonet fiyatları ile her ihtiyaca göre hizmet vermekteyiz.

Kamyonetlerimiz ev taşımasına göre özel dizanyn edilmiş eşyaların hasar görmemesi için araç içerisi tamamen mobilya kaplanmıştır,ve böylece taşınan eşyaların hasar payı minimuma düşürülmektedir.

Tuzla ev taşıması Kaç Saat Sürer?

Tuzla coğrafi konumu açısından engebelli yüzeye sahip olmadığından dolayı taşnma işlemleri zaman açısından diğer ilçelere göre daha çabuk ve hızlı bir şekilde nakliye hizmeti veriliyor.

Asansörlü nakliye Hizmeti Varmı?

Star Evden eve nakliyat firması olarak asansörlü taşıma hizmetlerinde mobil asansör ve modern araç gereçler ile kaliteli ve sigorlatı nakliye hizmetlerini sunuyoruz.15. kata kadar ulaşa bilen asansöelerimiz ile hizmet veriyoruz.

 

 

 

Comments: (1)

Yorumlara Kapalı