STYLE SWITCHER

Choose Colour style

0 ( 0216 ) 483 27 20 --- 0 ( 216 ) 483 27 21 Pendik İstanbul

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat
27 Nis
2 yorum
Nisan 27, 2020
Evden Eve Nakliye

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı evden eve nakliyat ile taşınmanın rahatlığını ve keyfini huzur içerisinde yaşayın. Küçükyalı Nakliyat firmasının bütün kadroları kalifiye işinin ehli kadrolar ile hizmet vermektedir. Ev taşımalarında siz çayınızı kahvenizi yudumlarken Nakliye firmamızın elemanları eşyalarınızı 1 . kalite malzemeler ile paketlemesini yaptıktan sonra taşıma aşamasına geçerler.

Evden Eve Nakliye sunulurken müşterilerimizin rahatı ve huzuru için eşyalarınız tamamen sigortalanıp taşınması gerçekleştiriliyor. Hasar esnasında firmamız ile iletişime geçilip hasarlarınızın tazmini yapılmaktadır.

Küçükyalı Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Evden eve nakliye fiyatları bir çok etkene dayalı olarak belirlenmektedir.

  • Oda ve salon sayısı
  • Taşınacak evin kat sayısı
  • Km hesaplaması
  • Asansörlü taşıma
  • paketleme malzemesi miktarı

Yukarıda belirtilen etkenlere bağlı olarak nakliye ücretleri değişmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliye Hizmeti Veriyormu?

Asansörlü evden eve taşıma günümüz şartlarında ev taşımalarında büyük kolaylık sağlamaktadır, Eşya taşımalarında  eşyaların hasar payını minimuma düşürmek ve daha pratik kolaylık sağlamaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat zaman açısından nakliye firmalarının en çok ihtiyaç duyduğu ve maliyet açısından da büyük olanaklar sağlayarak önemli ekipmanlar arasında yer almaktadır.

Star Nakliyat Kurumsal kimliği ve modern ekipmanlar ile kurulduğu yıldan beri nakliye sektöründe bir çok yeniliğin öncüsü olarak’ta kendinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Varmı?

Küçükyalı’dan Türkiye’nin her bölgesine evden eve nakliye ve parça eşya taşımacılığı (parsiyel) hizmeti firmamız tarafından sigortalı ve garantili bir şekilde yapılmaktadır. Star Evden Eve Nakliyat ayrıca yaz sezonunda haftalık ege bölgesi ve Akdeniz bölgelerine günlük sevkiyatlarımız ile hizmet vermektedir.

Küçükyalı Eşya Depolama Hizmeti Varmı?

Küçükyalı eşya depolama varmı ? sorusuna cevaben , Nakliye firması olarak uzun yıllardır evden eve nakliye yanı sıra eşya depolama hizmetleri de sunmaktayız . Küçükyalı semtindeki müşterilerimize depolama ücretlerinde % 30 varan iskontolar ile hizmet sunmaktayız.

 

 

Comments: (2)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir